Nízky stav zásob: zostáva 3
Štartér s reduktorom typu Magneton Lamborghini Same 9142602 ELMOT
Štartér s reduktorom typu Magneton Lamborghini Same 9142602 ELMOT
Nepodarilo sa načítať dostupnosť na vyzdvihnutie
Porovnávacie čísla podľa dodávateľa
BOSCH 0001314011
BOSCH 0001354010
BOSCH 0001354090
BOSCH 0001362022
BOSCH 0001362035
DELCO DRS3353
HC PARTS CS996
HELLA 8EA737245-001
ISKRA / LETRIKA 11.130.521
ISKRA / LETRIKA AZJ3149
ISKRA / LETRIKA IS0521
KUHNER 10996
KUHNER 10996B
KUHNER 10996I
KUHNER 10996M
KUHNER 201100
KUHNER 254362
MAGNETI MARELLI 63217106
MAGNETI MARELLI 63217138
MAGNETI MARELLI 63217163
MAGNETON 9142602
MAN 51262017011
PRESTOLITE 66925126
SAME 296190300
SAME 296190800
SAME 296193600
SAME 296193700
STEYR 207090002
VOLVO 6226486
WOODAUTO STR50170
Ďalšie označenia z názvu dodávateľa: 9142602
Vyhľadávacie zápisy bez medzier a oddeľovačov: BOSCH0001314011, BOSCH0001354010, BOSCH0001354090, BOSCH0001362022, BOSCH0001362035, DELCODRS3353, HCPARTSCS996, HELLA8EA737245001, ISKRALETRIKA11130521, ISKRALETRIKAAZJ3149, ISKRALETRIKAIS0521, KUHNER10996, KUHNER10996B, KUHNER10996I, KUHNER10996M, KUHNER201100, KUHNER254362, MAGNETIMARELLI63217106, MAGNETIMARELLI63217138, MAGNETIMARELLI63217163, MAGNETON9142602, MAN51262017011, PRESTOLITE66925126, SAME296190300, SAME296190800, SAME296193600, SAME296193700, STEYR207090002, VOLVO6226486, WOODAUTOSTR50170, 9142602
Štartér s reduktorom typu Magneton Lamborghini Same 9142602 ELMOT
Produkt patrí do skupiny Štartéry. Presnú zameniteľnosť určujú údaje a označenia uvedené pri produkte, nie iba podobný vzhľad alebo názov stroja.
Konkrétne údaje produktu
- Označenie: Štartér s reduktorom typu Magneton Lamborghini Same 9142602 ELMOT
- Výrobca: Elmot
- EAN: 5906658171466
- SKU: 41630
- Napätie: 12V
- Výkon: 2,9 kW
- Počet zubov: 11
- Počet montážnych otvorov: 2
- Počet otvorov: 2
Čo skontrolovať pred objednaním
- Pracovné napätie a elektrickú funkciu.
- Konektor, počet kontaktov alebo päticu.
- Rozmery, stranu a spôsob upevnenia.
Ak si nie ste istí zhodou, pošlite nám model stroja, celé číslo pôvodného dielu a fotografiu montážneho miesta.
Zdieľať
