Nízky stav zásob: zostáva 10
Štartér s reduktorom typu Magneton Case Ford New Holland 9142766 ELMOT
Štartér s reduktorom typu Magneton Case Ford New Holland 9142766 ELMOT
Nepodarilo sa načítať dostupnosť na vyzdvihnutie
Porovnávacie čísla podľa dodávateľa
AGCO C000900060200
BOSCH 0001367006
BOSCH 0001369015
BOSCH 0001369020
BOSCH 0001369023
BOSCH 0986017510
BOSCH EXCHANGE BX1751
CARGO 112074
DELCO REMY DRS7510
DIXIE 260-69101
DIXIE 260-69104
DIXIE TS-6132
DIXIE TS-6143
ELSTOCK 25-2095
FORD F0NN11000BA
FORD F0NN11000CA
HC-PARTS CS1126
HELLA 8EA737621001
JUBANA 123708517
LESTER 18024
LETRIKA 11.130.627
LETRIKA 11.130.659
LETRIKA 11.131.018
LETRIKA 11.131.626
LETRIKA AZJ3201
LETRIKA AZJ3357
LETRIKA AZJ3445
LETRIKA IS0627
LETRIKA IS1001
LUCAS LRS01322
MAGNETON 9142766
NEW HOLLAND 3918688
NEW HOLLAND 81866002
NEW HOLLAND 82005342
NEW HOLLAND 82007917
NEW HOLLAND 82013922
NEW HOLLAND 82015723
NEW HOLLAND 82980885
NEW HOLLAND 86628964
NEW HOLLAND 89821291
PIC 120-553
PIC 182-208
WAI 18024N
WILSON 91-15-7073
WILSON 91-23-6518
WOOD-UK STR22105
Ďalšie označenia z názvu dodávateľa: 9142766
Vyhľadávacie zápisy bez medzier a oddeľovačov: AGCOC000900060200, BOSCH0001367006, BOSCH0001369015, BOSCH0001369020, BOSCH0001369023, BOSCH0986017510, BOSCHEXCHANGEBX1751, CARGO112074, DELCOREMYDRS7510, DIXIE26069101, DIXIE26069104, DIXIETS6132, DIXIETS6143, ELSTOCK252095, FORDF0NN11000BA, FORDF0NN11000CA, HCPARTSCS1126, HELLA8EA737621001, JUBANA123708517, LESTER18024, LETRIKA11130627, LETRIKA11130659, LETRIKA11131018, LETRIKA11131626, LETRIKAAZJ3201, LETRIKAAZJ3357, LETRIKAAZJ3445, LETRIKAIS0627, LETRIKAIS1001, LUCASLRS01322, MAGNETON9142766, NEWHOLLAND3918688, NEWHOLLAND81866002, NEWHOLLAND82005342, NEWHOLLAND82007917, NEWHOLLAND82013922, NEWHOLLAND82015723, NEWHOLLAND82980885, NEWHOLLAND86628964, NEWHOLLAND89821291, PIC120553, PIC182208, WAI18024N, WILSON91157073, WILSON91236518, WOODUKSTR22105, 9142766
Štartér s reduktorom typu Magneton Case Ford New Holland 9142766 ELMOT
Produkt patrí do skupiny Štartéry. Presnú zameniteľnosť určujú údaje a označenia uvedené pri produkte, nie iba podobný vzhľad alebo názov stroja.
Konkrétne údaje produktu
- Označenie: Štartér s reduktorom typu Magneton Case Ford New Holland 9142766 ELMOT
- Výrobca: Elmot
- EAN: 5906658171459
- SKU: 41647
- Napätie: 12V
- Výkon: 3 kW
Určenie podľa katalógu
Produkt je v katalógu priradený k značke alebo strojom: New Holland. Toto zaradenie pomáha pri vyhľadávaní, ale zameniteľnosť musí potvrdiť celé označenie, rozmery a vyhotovenie konkrétneho stroja.
Čo skontrolovať pred objednaním
- Pracovné napätie a elektrickú funkciu.
- Konektor, počet kontaktov alebo päticu.
- Rozmery, stranu a spôsob upevnenia.
Ak si nie ste istí zhodou, pošlite nám model stroja, celé číslo pôvodného dielu a fotografiu montážneho miesta.
Zdieľať
