Prejsť na informácie o produkte
1 z 2

Skladom: 16 ks

Štartér s reduktorom Same Steyr Lamborghini typu Magneton 9142880 Elmot

Štartér s reduktorom Same Steyr Lamborghini typu Magneton 9142880 Elmot

Normálna cena 154,13 EUR
Normálna cena Cena po zľave 154,13 EUR
Zľava Vypredané
S DPH Doprava sa vypočíta pri platbe.
Množstvo

Porovnávacie čísla podľa dodávateľa

BOSCH 0001314011
BOSCH 0001354010
BOSCH 0001354090
BOSCH 0001362009
BOSCH 0001362022
BOSCH 0001362035
CARGO 111284
CLAAS 6005706627
DELCO REMY DRS3325
DEUTZ AG (KHD) 12153835
DIXIE 260-62106
DIXIE TS-6163
ELSTOCK 25-1443
ELSTOCK 25-1444
ELSTOCK 25-3145
FIAT 2961928
HC-PARTS CS996
HELLA 8EA737245001
INTERNATIONAL 1530359C1
JUBANA 123708134
LESTER 17114
LESTER 19671
LETRIKA 11.130.083
LETRIKA 11.130.253
LETRIKA 11.130.521
LETRIKA AZJ3149
LETRIKA AZJ3503
LETRIKA AZJ3556
LETRIKA IS0521
LUCAS LRS00933
LUCAS LRS01620
LUCAS LRS02050
MAGNETI MARELLI 63217138
MAGNETI MARELLI 63217163
MAGNETI MARELLI MSN233
MAGNETI MARELLI MT71FA
MAGNETI MARELLI MT71FB
MAGNETON 9142880
MAHLE MS300
MAN 51262017011
MWM 605720100084
PIC 102-265
PIC 102-326
PIC 120-100
PIC 120-556
PIC 120-556A
PIC 182-178
SAME 296190300
SAME 296190800
SAME 296193600
SAME 296193700
STEYR 207090002
STEYR 20700090002
STEYR 40800090007
WAI 17114N
WILSON 91-15-7059
WILSON 91-23-6512
WILSON 91-23-6512N
WOOD-UK STR50170

Ďalšie označenia z názvu dodávateľa: 9142880

Vyhľadávacie zápisy bez medzier a oddeľovačov: BOSCH0001314011, BOSCH0001354010, BOSCH0001354090, BOSCH0001362009, BOSCH0001362022, BOSCH0001362035, CARGO111284, CLAAS6005706627, DELCOREMYDRS3325, DEUTZAGKHD12153835, DIXIE26062106, DIXIETS6163, ELSTOCK251443, ELSTOCK251444, ELSTOCK253145, FIAT2961928, HCPARTSCS996, HELLA8EA737245001, INTERNATIONAL1530359C1, JUBANA123708134, LESTER17114, LESTER19671, LETRIKA11130083, LETRIKA11130253, LETRIKA11130521, LETRIKAAZJ3149, LETRIKAAZJ3503, LETRIKAAZJ3556, LETRIKAIS0521, LUCASLRS00933, LUCASLRS01620, LUCASLRS02050, MAGNETIMARELLI63217138, MAGNETIMARELLI63217163, MAGNETIMARELLIMSN233, MAGNETIMARELLIMT71FA, MAGNETIMARELLIMT71FB, MAGNETON9142880, MAHLEMS300, MAN51262017011, MWM605720100084, PIC102265, PIC102326, PIC120100, PIC120556, PIC120556A, PIC182178, SAME296190300, SAME296190800, SAME296193600, SAME296193700, STEYR207090002, STEYR20700090002, STEYR40800090007, WAI17114N, WILSON91157059, WILSON91236512, WILSON91236512N, WOODUKSTR50170, 9142880

Štartér s reduktorom Same Steyr Lamborghini typu Magneton 9142880 Elmot

Produkt patrí do skupiny Štartéry. Presnú zameniteľnosť určujú údaje a označenia uvedené pri produkte, nie iba podobný vzhľad alebo názov stroja.

Konkrétne údaje produktu

  • Označenie: Štartér s reduktorom Same Steyr Lamborghini typu Magneton 9142880 Elmot
  • Výrobca: Elmot
  • EAN: 5906658171916
  • SKU: 41654
  • Napätie: 12V
  • Výkon: 2,8 kW
  • Počet zubov: 11

Čo skontrolovať pred objednaním

  • Pracovné napätie a elektrickú funkciu.
  • Konektor, počet kontaktov alebo päticu.
  • Rozmery, stranu a spôsob upevnenia.

Ak si nie ste istí zhodou, pošlite nám model stroja, celé číslo pôvodného dielu a fotografiu montážneho miesta.

Zobraziť všetky podrobnosti
Váš košík
Produkt Medzisúčet produktov Množstvo Cena Medzisúčet produktov
Štartér s reduktorom Same Steyr Lamborghini typu Magneton 9142880 Elmot
Štartér s reduktorom Same Steyr Lamborghini typu Magneton 9142880 Elmot41654
Štartér s reduktorom Same Steyr Lamborghini typu Magneton 9142880 Elmot41654
154,13 €/kus
0,00 €
154,13 €/kus 0,00 €